Atlikome daugiau nei 650 000 žingsnių

Tęsdami vaikų socializacijos projekto “Vasarokime sportuodami” veiklas, trečiąją dieną pradėjome Naujosios Akmenės kultūros rūmuose. Visuomenės sveikatos biuro specialistų dėka pagilinome žinias apie žalingų įpročių keliamas rizikas žmogaus organizmui ir aplinkai.
Linksmai šnekučiuodamiesi nepajutome kaip nužingsniavome iki Alkiškių, o iš ten autobusu pajudėjome į Menčių klinčių karjerą. Karjere išskirtinį dėmesį mums skyrė AB Naujasis kalcitas direktorius Justinas Žąsytis. Papasakojo daug įdomių faktų apie karjere vykdomą veiklą, pravedė nesenai vykdyto žygio takais bei suteikė progą pamatyti kas dedasi net 720 tonų sveriančio žingsniuojančio ekskavatoriaus viduje bei valdymo kabinoje. Tokių ekskavatorių Lietuvoje tik 4.
Jėgas atstatėme Viliošių kavinėje ir su plačiomis šypsenomis grįžome namo.
Mielos mamos, prašome Jūsų nepykti ant vaikų dėl purvinų batų. Labai jau jie pergyveno dėl jų karjero tešlynuose. Batai išsiplaus, o vaikams geros emocijos ir įveikti kilometrai atminty liks ilgam.
Rytoj visų mūsų laukia išvyka į Palangą, kurioje mums duris atvers Palangos sporto centro sporto arena ir centrinis miesto stadionas. Būsim aktyvūs ir su dar geresne nuotaika. Daugiau nuotraukų