7-10 klasių pirmenybės

STARTUOJA AKMENĖS RAJONO KLASIŲ PIRMENYBĖS

Įsibėgėjus pavasariui ir atšilus orams, Akmenės rajone startuoja naujo formato klasių futbolo ir krepšinio pirmenybės. Kviečiame visų mūsų rajono mokyklų 7 – 10 klasių moksleivius suburti savo klasės krepšinio bei futbolo komandas ir susigrumti dėl nugalėtojų klasės vardo. Dalyvauti verta, nes abiejų sporto šakų nugalėtojų klasių laukia šaunus prizas – kelionė į didžiausią Europoje vandens pramogų parką Varšuvoje ‘‘Suntago‘‘.

Suburkite savo komandą, kurią kartu sudarys vaikinai bei merginos (žaidimo metu aikštėje būnant bent vienai merginai) ir jau balandžio bei gegužės mėnesiais išsiaiškinkite geriausius savo mokykloje. Vėliau mokyklų čempionai susigrums dėl geriausiųjų vardo ir įspūdingos kelionės.

Taip pat kviečiame aktyviai palaikyti savo besivaržančią klasę! Geriausios rajono palaikymo komandos laukia nemokamas klasės apsilankymas Sporto ir sveikatingumo centro baseine. Pirmenybių organizatorius Akmenės rajono Sporto centras.

Pirmenybių globėjas Akmenės rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas.

2024 m. Akmenės rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7-10 klasių krepšinio ir futbolo pirmenybių nuostatai

Laisvalaikio lyga

Dalinamės Akmenės rajono moksleivių lygos finaliniais rezultatais ir apdovanojimų akimirkomis.
Geros emocijos ir įspūdingos taurės vaikų rankose atrodo dar įspūdingiau.
Projektas #laisvalaikio_lyga_tavo_mieste bendrai finansuojamas valstybės biudžeto lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Skaudus pralaimėjimas

Akmenės krašto žygis Lietuvos Futsal taurės varžybose baigtas. Komanda atidavė visas jėgas ir taria garsų ačiū savo ištikimiems sirgaliams.
Vilkaviškio Bruklinui linkime sėkmės taurės finaliniame ketverte.
Futsal.lt
Akmenės rajono savivaldybė
FK Vilkaviškio Bruklinas

REKORDINĖS STALO TENISO PIRMENYBĖS

Vasario 4 vykusios Akmenės rajono stalo teniso pirmenybės sulaukė net 48 kraštiečių.
Nuo 2023 m. spalio, kuomet stalo tenisas sugrįžo į sporto ir sveikatingumo centrą, pastebime ženkliai išaugusį čia rengiamų varžybų susidomėjimą ir jų dalyvių skaičiaus augimą.
Sveikiname 2024 metų nugalėtojus bei prizininkus👏🏻👏🏻👏🏻
Moterys
🏆Vita Ruginyė
🥈Karolina Kuznecova
🥉Simona Verbauskaitė
Vyrai:
🏆Gintautas Adomaitis
🥈Valdas Norkus
🥉Mantas Liachauskas
Moterų dvejetas
🥇Loreta Avelienė ir Simona Verbauskaitė
🥈Vita Ruginytė ir Paula Prelgauskaitė
🥉Karolina Kuznecova ir Vita Guginytė.
Vyrų dvejetas
🥇Mantas Ruginis ir Mantas Liachauskas
🥈Valdas Norkus ir Večislavas Chakimovas
🥉Gintautas Adomaitis ir Antanas Budžius.
Mišrus dvejetas:
🥇Vita ir Mantas Ruginiai
🥈Simona Verbauskaitė ir Valdas Norkus
🥉Karolina Kuznecova ir Mantas Liachauskas.
Jauniausiam varžybų dalyviui šių metų spalį sukaks 10 metų. O vyriausiajam, kuris vienoje iš rungčių dar ir tapo prizininku – 77-i.
Taigi, galime daryti išvadą, jog stalo tenisas – sveikatos šaltinis bei ilgo ir kokybiško gyvenimo garantas🏓
         

Savaitgalis su futbolu!

Dalinamės akimirkomis iš savaitgalį vykusio turnyro.
Jauniausi Akmenės sporto centro futbolininkai priėmė svečius ir Dembavos, Šiaulių, Mažeikių, Pasvalio, Telšių. Turnyre varžėsi šešiolika komandų. Komandoje galėjo būti registruota iki dvylikos vaikų, kuriuos atvežė tėvai. Ponai kurmiai paskaičiavo, kad salėje šurmuliavo virš 400 žmonių! Tikimės, kad ir šį kartą iš Akmenės sporto ir sveikatingumo centro visi išvažiavo pakiliomis nuotaikomis!
Turime paminėti ir rezultatus. Visos atvykusios komandos išvyko kaip nugalėtojos! Vietų nebuvo, rezultatai neskaičiuojami. Kiekviena komanda buvo apdovanota atminimo medaliais. O mūsų draugai ir rėmėjai Naujasis kalcitas/Klinties produktai, visas komandas pavaišino Greiti uzkandziai picomis!
Ačiū rėmėjams, sporto centro administracijai, tėvams, treneriams ir aišku vaikams, kad žaidžia, siekia savo svajonių ir myli šį nuostabų žaidimą!
Tegyvuoja futbolas, tegyvuojame mes!

PERGALĖ!!!

Akmenės kraštas su garsiu sirgalių palaikymu nugalėjo Mažeikių VIP komandą!
Pergalė saldi ne tik dėl dar 3 taškų, bet ir dėl to, kad VIP’ai su penkiais Lietuvos Futsal rinktinės nariais sudėtyje, kol kas vieninteliai nugalėję Žalgirį.

Sidabrinis medis

Šiauliuose vyko tradicinės vaikų lengvosios atletikos varžybos „Sidabrinis medis”. Susirinko daugiau nei 400 dalyvių iš visos Lietuvos. Geriausia iš mūsų tarpo buvo Olesia – 60m. bėgime. Pakartota 6 MP – 3A. Po varžybų nusprendėme, kad varžovai nesnaudžia, turime dar daug dirbti. Akimirkos iš varžybų.

U-16

Dalinamės šiandien vykusių, 2024 m. Lietuvos jaunimo salės futbolo U12 čempionato namų rungtynių (Šiaurės vakarų A grupė) rezultatais ir akimirkomis. ⚽️⚽️⚽️
Mūsų U12 komanda iškovojo 2 vietą čempionate! Valiooo 👏
Šaunuoliai !
Ačiū visiems prisidėjusiems prie komandos tobulėjimo ir pergalių. ❤️