Sezonas užbaigtas žygiu baidarėmis Ventos upe

Nors 2021 m. birželio 13 d. orų dievai ir grasino lietumi, 18-os stalo tenisininkų komanda išsklaidė prognozes ir pilkus debesis bei baidarėmis pasileido žemyn Ventos upe.
Mažieji plaukė kartu su jau didelę varžybų bei daug pasiekusiais meistriškumo grupės stalo tenisininkais, trenerio padrąsinti daug bendravo ir tapo gerais draugais. 10 km žygio metu į žolynus įplaukusios baidarės kaskart sulaukdavo kartu plaukiančių pagalbos išplaukti. Pasiekę finišą, vėl susibūrėme, organizatoriai vaišino arbata bei skaniomis bandelėmis. Šiame žygyje išmokome gerą pamoką, jog nereikia pasiduoti srovei, taip pat padėti vieni kitiems. To treneris mus moko ir treniruočių metu – būti viena komanda.
Kviečiu kurti ne draudimus, bet iniciatyvas, skatinančias sportuoti, bendrauti bei prisidėti prie fiziškai aktyvesnės ir sveikesnės visuomenės.
Didelis Ačiū klubo pirmininkei Loretai Avelienei, palaikančiai kūrybines idėjas, Ventos regioniniam parkui už surengtą žygį, Akmenės rajono savivaldybei už žygio finansavimą projekto „Paskatinkime Akmenės rajono stalo tenisininkus“ lėšomis bei Akmenės rajono sporto centrui už stalo teniso puoselėjimą Akmenės rajone! Daugiau nuotraukų

Su pergalėmis ir naujomis pažintimis

 

Vieniems tai buvo varžybų krikštas, o kitiems – pirmosios varžybos šiais metais.
Jaunieji Akmenės krašto stalo tenisininkai Mantas Kontrimas, Darija Mikukevič, Tautvydas Brasas ir Rokas Vaitekūnas vakar vyko į Panevėžio sporto centras, kur kovojo dėl patekimo į Lietuvos jaunučių (2010 m. ir jaunesni) čempionatą. Vakar ne tik varžėmės, bet ir susipažinom su kitų miestų ir miestelių sportininkais.
Į Lietuvos jaunučių čempionatą sveikinu patekus Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija moksleivius Dariją Mikulevič ir Mantą Kontrimą!
Pirmosios pažintys, varžybos ir patirtys – tik ilgo kelio pradžia.
Stalo teniso mokytojas Lorenas Vismantas. Daugiau nuotraukų

Lietuvos stalo teniso čempionate – istorinis pasiekimas

2021 m. gegužės 7-9 dienomis Rietave vykęs Lietuvos stalo teniso čempionatas yra stipriausias ir prestižiškiausias renginys, į kurį patenka 32 stipriausi šalies sportininkai bei kompetentingiausi teisėjai.
Šauniosios Akmenės rajono sporto ambasadorės Karolina Kuznecova ir Gabrielė Strodomskytė su geru emocijų užtaisu išvyko atstovauti gimtąjį kraštą. Net tris dienas vykusiame čempionate buvo varžomasi individualiose, moterų ir vyrų dvejetų bei mišrių dvejetų rungtyse. Karolinai po atkaklių pogrupio susitikimų nepavykus patekti tarp 16 stipriausių sportininkių, teko tęsti kovą dėl 17-32 vietų. Tuo tarpu Gabrielė nusileido praeito čempionato vicečempionei Vitalijai Venckutei iš Kauno, bet įveikusi kitas dvi varžoves –Rusnę Vasarytę iš Mažeikių ir Jurgitą Grucytę iš Vilniaus, tęsė kovą stipriausiųjų šešioliktuke.
Kitame etape Karolina, įveikusi šiaulietę Skaivą Jovaišaitę, bet nusileidusi vilnietei Jurgitai Grucytei, užėmė 21-24 vietas bei pakartojo praėjusio čempionato rezultatą.
Stipriausiųjų šešioliktuke Gabrielė (29 vieta LSTA reitinge) susitiko su gerai pažįstama varžove iš Šalčininkų Veronika Romaško (40 vieta LSTA reitinge). Geras taktinis pasiruošimas ir tikėjimas savo žaidimo planu padėjo laimėti ir patekti į stipriausiųjų aštuntuką. Nepaisant to, jog ketvirtfinalyje buvo nusileista vėliau bronzą pelniusiai Marijai Mikalauskytei (14 vieta LSTA reitinge), pasiektas rezultatas leido Gabrielei įsirašyti į Akmenės rajono stalo teniso istorijos metraščius. 5-8 vieta Lietuvos stalo teniso čempionate yra aukščiausias Akmenės rajono stalo teniso pasiekimas.
Verta paminėti, jog atskirtu kvietimu teisėjauti čempionato kovoms vyko ir Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“ nariai Jonas Dvariškis bei Vladimir Golikov. Taigi, šiame čempionate Akmenės rajoną atstovavo net 5 asmenų delegacija: sportininkės, stalo teisėjai ir treneris.
Už stalo teniso puoselėjimą Akmenės rajone dėkojame Akmenės rajono savivaldybė administracijai, Akmenės rajono sporto centras, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija už nuostabias sąlygas sportuoti bei Akmenės rajono stalo teniso klubas „Mažoji raketė“.
Savaitgalis Rietave buvo kupinas aukščiausio lygio taktinių kovų, gražių taškų ir karštų emocijų. Sezonas dar nesibaigė, todėl grįžę namo ruošiamės naujiems iššūkiams!
Stalo teniso mokytojas Lorenas Vismantas.
Nuotraukoje: Akmenės rajono stalo tenisininkų delegacija (iš kairės Jonas Dvariškis, Karolina Kuznecova, Lorenas Vismantas, Gabrielė Stromomskytė ir Vladimir Golikov)

MKL medaliai po šešių metų pertraukos

Akmenės rajono sporto centro „Patriots“ mergaičių komanda iškovojo III vietą MKL jaunių (U18) B diviziono čempionate. Šis apdovanojimas mergaičių tarpe Akmenės rajonui – pirmasis. Prieš 6 metus vaikinai 1996-97 metų gimimo buvo iškovoję MKL medalius. Mergaičių krepšinio grupė Akmenės rajone susikūrė 2015 metų rudenį ir po 6 metų darbo atėjo rezultatai.
Mūsų komanda Ukmergėje vykusiame finaliniame ketverte nugalėjo Plungės SRC komandą 69:47, pralaimėjo Biržų SC komandai 56:79 ir Ukmergės SC komandai 32:55. Akmenės SC “Patriots” žaidėja Liveta Novogreckytė pateko į simbolinį turnyro penketuką. Puikiai kovėsi ir sesės Ugnė ir Agnė Birontaitės, Augustė Jadenkutė, Jogilė Bartašiūtė, Kornelija Siliūtė.
Akmeniškės šiame sezone varžėsi metais vyresnių panelių grupėje, artėjančiame 2021-22 metų sezone varžysimės su bendraamžėmis. Sėkmės ir gerų startų ateityje.
Mokytojas metodininkas Saulius Momkauskas

Stalo tenisininkės į gimtąjį kraštą parsivežė bronzinius apdovanojimus

2021 m. balandžio 18 d. Šalčininkuose vyko Lietuvos jaunių merginų čempionatas (32 dalyvės). Asmeninėje įskaitoje pasiekti buvo ne visi tikslai, bet dvejetų rungtyje Karolina Kuznecova ir Gabrielė Strodomskytė pademonstravo komandinę dvasią. Puikiai viena kitą pažįstantis duetas buvo neparankus varžovėms. Susiformavusi merginų vienybė padėjo į gimtąjį kraštą parsivežti bronzinius apdovanojimus.
Stalo teniso mokytojas Lorenas Vismantas

Sveikiname Gabrielę ir Karoliną

Vakar, balandžio 14 d., Šalčininkuose vyko rajonų bei Alytaus ir Klaipėdos miestų asmeninės pirmenybės, kuriose dalyvavo Akmenės rajono sporto centro auklėtinės  Gabrielė Strodomskytė ir Karolina Kuznecova.  Merginos  džiaugiasi pasiekusios pirmenybių viršūnę – iškovojo pirmą ir antrą vietas!
Sunkus darbas atsiperka, reikia tikėti savimi ir  turėti didelį norą įgyvendinant savo svajones.  Stalo teniso mokytojas Lorenas Vismantas.

Merginos iš Naujosios Akmenės – Lietuvos vicečempionės

  Balandžio 7 d. Mažeikiuose,  vėlai vakare pasibaigusiame Lietuvos rajonų jaunių komandiniame stalo teniso čempionate,  Akmenės rajono sporto centro merginų komanda pasipuošė sidabro medaliais ir taurėmis.
Komandą atstovavusios Gabrielė Strodomskytė , Karolina Kuznecova, Vita Guginytė bei Karolina Grigaitė didžiuojasi atstovaudamos ir garsindamos savo kraštą. Čempionate dalyvavo 10 merginų ir 12 vaikinų komandų. Už Akmenės kraštą kovoję vaikinai Tomas Norgėla, Kajus Tarbiejevas bei Mantas Kontrimas savo pasirodymą baigė pirmame  grupių etape.
Stalo tenise, kūnui tenkantis fizinis krūvis, o smegenims dorojantis su taktiniais iššūkiais, formuojasi aukšto intelekto, fiziškai sveika bei stipri asmenybė. Stalo teniso mokytojas Lorenas Vismantas.

Atnaujintos kovos Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje

Nuo kovo mėn. vidurio atnaujintos kovos Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje, kur varžosi ir mūsų rajono komandos.
Geriausiai sekasi merginų komandai, kuri dalyvauja „Jaunių merginų U18 krepšinio čempionate“ ir iškovojusi 3 pergalęs, bei patyrusi 1 nesėkmę pirmauja 7 komandų B divizione.
Rezultatai:
2021-03-18
Akmenės SC-„Patriots“
74 : 57
Vilniaus KM II
2021-03-28
Biržų SC
92 : 77
Akmenės SC-„Patriots“
2021-04-10
Akmenės SC-„Patriots“
63 : 47
Plungės SRC
2021-04-11
Akmenės SC-„Patriots“
63 : 51
Ukmergės SC
Vaikinų komandos pergalėmis pasigirti negali ir kol kas patiria tik nesėkmęs, bei rikiuojasi B diviziono turnyrinių lentelių apačioje:
Jaunių vaikinų U17 krepšinio čempionatas (2004m gim.) rezultatai:
2021-03-17
Panevėžio R. Sargūno SG 92 : 77
Akmenės SC-„Patriots“
Jaunučių vaikinų U16 krepšinio čempionatas (2005m gim.) rezultatai:
2020-10-11
Palangos SC
88 : 51
Akmenės SC-„Patriots“
2021-03-26
Akmenės SC-„Patriots“
60 : 66
Kretingos SM
2021-03-28
Gargždų SC
106 : 50
Akmenės SC-„Patriots“

Lietuvos rajonų stalo teniso jaunimo pirmenybės

 

Vakar Mažeikiuose vyko Lietuvos rajonų stalo teniso jaunimo asmeninės pirmenybės, kur dalyvavo 6 Akmenės rajono sporto centro stalo auklėtiniai.
Geriausiai pasirodė merginos Gabriele Strodomskyte ir Karolina Kuznecova, tarp 14 dalyvių atitinkamai iškovojusios 1 ir 5 vietas.
27 vaikinų grupėje konkurencija dar didesnė, o Tomas Norgėla pavyko prasibrauti į stipriausiųjų 16-uką.
Didžiulis džiaugsmas matyti visus į atsinaujinantį sportą grįžtančius moksleivius!

SAULIUS POŠKA 1955-2021

       

                 Į Amžinybę išėjo mokytojas SAULIUS POŠKA, gyvenęs Ventoje, ilgus dešimtmečius jaunąją kartą mokęs Futbolo ir aukštais pasiekimais garsinęs  Akmenės rajoną visoje Lietuvoje. 1977 metais Saulius baigė Lietuvos valstybinį kūno kultūros institutą, įgijo bakalauro laipsnį ir fizinio auklėjimo dėstytojo kvalifikaciją. Tais pačiais metais Saulius paskiriamas dirbti Akmenės vidurinės mokyklos mokytoju, vėliau- Akmenės rajono sporto mokyklos treneriu. Nuo 2009 m. Saulius Poška pradėjo dirbti Akmenės rajono sporto centro Futbolo treneriu, savo pareigas atlikdamas labai gerai. Treneris visada domėjosi futbolininkų rengimo naujovėmis, kruopščiai ruošdavosi kiekvienai treniruotei. Jis sugebėjo įvertinti auklėtinių privalumus ir trūkumus, dirbdamas su kiekvienu auklėtiniu individualiai, diferencijuodamas užduotis pagal vaikų pasirengimo lygį. Mažieji Akmenės rajono sporto centro auklėtiniai gerbė Saulių ir kaip mokytoją ir kaip žmogų. Saulius Poška visada išlikdavo nuoširdus, tolerantiškas žmogus, gerbiamas ir vertinamas darbo kolegų ir kitų miestų bei rajonų trenerių.

Dėl šios skaudžios netekties,  Akmenės rajono sporto centro  kolektyvas,  nuoširdžiai  užjaučiame  žmoną Veroniką, dukras  Agnę, Godą ir visus artimuosius.

SU MUMIS LIEKA ŠVIESUS  MOKYTOJO SAULIAUS POŠKOS ATMINIMAS……