Teniso pirmenybės finišo tiesiojoje

Paskutinę vasaros dieną paaiškėjo Akmenės rajono atvirųjų teniso pirmenybių Kredito Unijos “Tikroji Viltis” taurei laimėti vyrų grupės nugalėtojas bei antros vietos laimėtojas! Finale, po atkaklios kovos rezultatu 6:4 3:6 6:4 čempionu tapo Lukas Dukavičius palaužęs Karolis Akulavičius pasipriešinimą! Primename, kad 3 vietą iškovojo Evaldas Radionovas! Taip pat pasibaigė ir dvejetų teniso pirmenybės, kovoje dėl 3 vietos, Benas Norgela Aivaras Rakašius pora 6:2 6:4 įveikė Ramūnas Mockus ir Karolio Akulavičiaus duetą! Dvejetų finale Martynas ValtersRokas Milašiūnas pora rezultatu 6:2 6:0 nugalėjo Evaldą Radionovą bei Tadas Tadukas duetą! Moterų finalinės kovos, jau šį šeštadienį, su kuriomis ir finišuos šio sezono teniso batalijos!🎾 Nuotraukose matomi visi prizininkai, kuriuos apdovanojo Kredito Unijos “Tikroji Viltis” vadovas Ramūnas Stonkus.