STALO TENISININKAI GRĮŽO SU MEDALIAIS ir NAUJOMIS PAŽINTIMIS

Jau namie ir galime apžvelgti mūsų dalyvavimą Rugpjūčio 26-29 d. Lenkijoje vykusiame tarptautiniame stalo teniso turnyre “Minicup Dzonkow 2021”. Jame dalyvavo daugiau nei 300 sportininkų iš 5 šalių.
Asmeninėse, dvejetų ir komandinėse rungtyse kartu ir atskirai varžėsi Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija moksleiviai Kajus Tarbiejevas, Jokūbas Zaveckis, Karolina Kuznecova bei nauja komandos narė Sabina Musajeva iš Latvijos.
Po pertraukos į stalo tenisą grįžę Kajus ir Jokūbas nepraleido šios galimybės ir dėl to labai džiaugiasi. Vaikinai, pasiekę keletą pergalių ir atradę naujų pažinčių sako, kad jiems ši tarptautinė patirtis itin naudinga.
Karolinai ir Sabinai, kartu susitikusioms ir jėgas sujungusioms pažįstamoms stalo teniso draugėms pavyko iškovoti ne vieną pergalę.
Jau pirmą vakarą laimėta bronza. dvejetų rungtyje, o vėliau Sabinai pavyko nukeliauti net iki pat finalo, kuriame užsikabino sidabro medalį.
Paskutinę varžybų dieną Sekmadienį finalinį komandinės rungties susitikimą merginos pradėjo atsilikdamos 0:2, bet atsitiesė, laimėjo kitus tris ir tapo čempionėmis!
Lenkijoje nebuvome vieninteliai lietuviai. Varžybose taip pat dalyvavo Telšių sporto ir rekreacijos centras sportininkai. O ne vieną medalį iškovojęs Vilniaus sporto mokykla „Tauras“ auklėtinis Ignas Šišanovas metams lieka treniruotis WOSiR Drzonków sporto centre, žais I-oje Lenkijos lygoje ir mokslus Lietuvoje toliau tęs nuotoliniu būdu.
Išvyka į tarptautinį turnyrą moksleiviams suteikia galimybę pabendrauti su įvairių šalių bendraamžiais, o treneriams su kolegomis apsikeisti žiniomis bei naudinga patirtimi.
Sakom didelį AČIŪ Akmenės rajono sporto centrui bei Akmenės rajono stalo teniso klubas „Mažoji raketė“ už palaikymą įgyvendinant mūsų iniciatyvas. Daugiau nuotraukų