Stalo tenisas tapo šventės renginių dalimi

2021 m. rugpjūčio 14 d. Akmenės rajono sporto centras ir Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“ sukvietė 59 stalo teniso entuziastus iš Akmenės rajono, Viekšnių, Joniškio, Mažeikių, Kėdainių ir Vilniaus į tradicinį stalo teniso turnyrą po atviru dangumi, kuris vyko Naujosios Akmenės jaunimo parke. Dalyviai varžėsi dėl Akmenės rajono sporto centro įsteigtų prizų, o renginys buvo skirtas Naujosios Akmenės miesto šventei.
Sportininkai varžėsi keturiose grupėse: „Pipirų“, „Šventės dalyvių“, „Mėgėjų“ ir „Profesionalų“. Daugiausiai dalyvių – 22 žaidė „Šventės dalyvių“ grupėje.
„Profesionalų“ grupėje nugalėjo Jonas Dvariškis (Naujoji Akmenė), antrą vietą iškovojo Karolina Kuznecova (Agluona), trečios vietos atiteko Gintautui Adomaičiui (Akmenė) ir Aleksandrui Norbutui (Kivyliai). Paguodos turnyre: 1 v. Tomas Norgėla (Naujoji Akmenė), 2 v. Mantas Liachauskas (Papilė-Vilnius), 3 v. Gintautas Šepkauskas (Kivyliai).
„Mėgėjų“ grupėje: 1 v. Ramūnas Vaičiulis (Viekšniai), 2 v. Alvydas Garbenis (Kilyliai), 3 v. Algis Jarutis (Mažeikiai) ir Rolandas Matijošius (Joniškis). Paguodos turnyro prizininkai: 1 v. Algimantas Vasiliauskas (Naujoji Akmenė), 2 v. Richard Knight (Mažeikiai), 3 v. Vita Guginytė (Naujoji Akmenė).
Šventės dalyvių“ grupėje nugalėjo Mindaugas Brasas (Naujoji Akmenė), antrąją vietą laimėjo Nijolė Verbickienė iš Mažeikių, trečiąsiais – naujaakmeniškiai Sigita Brasienė ir Viktoras Jakubauskis. Paguodos turnyro prizininkai: 1 v. Gediminas Juškevičius (Naujoji Akmenė), 2 v, Stefa Brasienė (Naujoji Amenė), 3 v. Zofija Zizienė (Mažeikiai). Justinas Vėlavičius (Naujoji Akmenė) buvo apdovanotas II paguodos nugalėto prizu.
„Pipirų“ turnyre dalyvavę visi sportininkai buvo apdovanoti prizais. I vietą laimėjo Žygimantas Brasas, ąntrąją – Tautvydas Brasas, trečiąją – Klaudijus iš Naujosios Akmenės.
Pirmą kartą turnyro metu vyko viktorina apie stalo tenisą užsienyje, Lietuvoje ir stalo teniso taisykles. Viktorinos nugalėtojai: 1 v. Rolandas Matijošius, 2 v. Greta Bosych (Joniškis), 3 v. Mantas Liachauskas.
Šauniausio žaidėjo prizą pelnė Rugilė Ulpytė iš Joniškio, o geriausio teisėjo prizu apdovanota Ieva Juškevičienė iš Naujosios Akmenės.
Dėkojame Akmenės sporto centro direktoriui Mantui Mačiui už šventės atidarymą ir nugalėtojų bei prizininkų apdovanojimus, visiems, padėjusiems ir prisidėjusiems prie sėkmingo stalo teniso šventės po atviru dangumi organizavimo bei įgyvendinimo. Daugiau nuotraukų