„Šiauliai City Football Cup”

Penktadienį, sausio 21 d., jaunieji Akmenės rajono sporto centro auklėtiniai, dalyvavo 8 komandų turnyre, Šiauliuose.
Komandos buvo suskirstytos į dvi grupes. Mūsų futbolininkų varžovai grupių etape buvo Kelmės, Šiaulių ir Tauragės futbolininkai.
Nors turnyro pradžia nebuvo sėkminga, teko pripažinti Kelmės komandos pranašumą, po „šalto dušo” atsigavusi komanda įveikė likusius varžovus ir grupėje užėmusi antrą vietą, pateko į pusfinalį.
Ten, komandos laukė kitos grupės nugalėtojai, Kauno „Vytis futsal academy”, jaunieji futbolininkai.
Jaudulys ir įtampa kaip reikiant kišo koją. Greitai praleistas įvartis išmušė vaikus iš vėžių. Vos per kelias minutes buvo praleisti keturi įvarčiai, kurie ir nulėmė rungtynių baigtį.
Bet vaikai nepasidavė ir sugebėjo parodyti charakterį. Pradėję spausti varžovus pelnė įvartį kuris juos pažadino ir įkvėpė. Įmušus antrąjį įvartį, vaikų akys dar labiau sužibo. Gaila, kad pritrūko sėkmės ir šiek tiek laiko. Neišnaudojusi gerų susikurtų progų, komanda turėjo pripažinti varžovų iš Kauno pranašumą ir ruoštis kovai dėl trečios vietos. Reikia pažymėti, kad Kauno komanda finale be vargo įveikusi FA Panevėžio futbolininkus, iš turnyro išvažiavo taip ir nepralaimėjusi.
O mūsų jaunųjų futbolininkų, rungtynėse dėl trečios vietos, laukė jau pažystamas varžovas. Ir revanšas buvo saldus. Nuo pirmų minučių įvarčius pradėję štampuoti, Akmenės rajono sporto centro auklėtiniai, nepaliko jokių vilčių Kelmės komandai. Paskutinę minutę praleistas įvartis šiek tiek nuliūdino vartininką, bet po finalinės sirenos vaikai bėgo į aikštę ir visi kartu šoko pergalės šokį. Rungtynės baigėsi 5:1.
Puikią turnyro pabaigą vainikavo apdovanojimai. Ir koks vaikams buvo džiaugsmas, kai pamatė, kad jų laukia ne tik medaliai ir taurė, bet ir picos!
Puikiai praleistas penktadienis su futbolo kamuoliu!
Nori ir tu taip? Junkis prie futbolo bendruomenės, parašyk mums.