Sezono startas pažymėtas pergale

Pirmąsias, Šiaulių apskrities U-10 ir U-12 „Citma” lygos rungtynes, mūsų jaunieji futbolinkai žaidė Joniškyje. Abejose rungtynėse, Akmenės rajono sporto centro komandos auklėtiniai, nuo pirmų minučių dominavo aikštėje ir užtikrintais rezultatais 6:0, 6:0, šventė pergales.
U-10 (2012- 2013 m.) komanda, jau pirmąją kėlinio minutę, pirmųjų rungtynių jaudulį panaikino, puikus, Neilo Girdžiaus įvartis. Apsukų nemažinę akmeniškiai dar ne kartą grąsino varžovų vartams, bet antrasis įvartis krito tik kėlionio viduryje, savo antrąjį įvartį pelnė, Neilas Girdžius. Nors akmeniškiai turėjo dar ne vieną progą, pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 2-0. Po pertraukas vaizdas aikštelėje nesikeitė ir iki rungtynių pabaigos, Akmenės rajono sporto centro futbolininkai, pridėjo dar keturis įvarčius. Dviem įvarčiais pasižymėjo, Rėjus Mačius, po įvartį pridėjo Goncerauskas Aristinas ir Danielis Staniulis.
Džiaugiamės sezono startu ir kviečiame rajono bendruomenę domėtis ir palaikyti mūsų rajono jaunuosius futbolininkus.
Kitas, Šiaulių apskrities „Citma” lygos rungtynes, Akmenės rajono sporto centro auklėtiniai žais rugsėjo 10 d. Naujojoje Akmenėje.