SĖKMINGI STALO TENISINKŲ PASIRODYMAI

Praėusį savaitgalį stalo tenisininkai didžiosiose Lietuvos sporto arenose vėl surėmė ietis su taip pat pergalių siekti atvykusiais varžovais.
Vaikinų 3-ios vyrų Lietuvos stalo teniso lyga komanda, kurioje kartu su mokytoju Lorenu Vismantu žaidžia Akmenės SC auklėtiniai Tomas Norgėla, Jokūbas Zaveckis bei Mantas Kontrimas, Rietave iškovoję 2 pergales bei pasiekę lygiasias, namo parsivežė daugiausiai taškų iš visų Akmenės krašto komandų. Taip ir toliau!
Tuo tarpu sėkmingosiosios mūsų krašto ambasadorės Karolina Kuznecova ir Gabrielė Strodomskytė kartu su komanda nors ir pralaimėjo abu žaistus susitikimus, dėka anksčiau pasiektų įspūdingų pergalių užsitikrino vietą Top 6, kur tęs kovą dėl prizinių vietų.
Šie metai Jokūbui, Gabrielei bei Karolinai tiek Akmenės SC, tiek Ramučių gimnazijoje yra paskutiniai. Nors treniruočių ir varžybų krūviai buvo sumažinti, visus 12 metų rodytas atsidavimas bei pasiekti rezultatai nepalieka abejingų šiu moksleivių ryžtu bei meile stalo tenisui.
Šiemet visos Akmenės rajono stalo teniso klubas „Mažoji raketė“ komandos sėkmingai kaunasi aukštesnėse lygose nei žaisdavo iki šiol.
Moterų I lygos komanda “Mažoji raketė-SV Technika” pralaimėjo 2 vietą užsitikrinusiai Kauno komandai “Draugystė”, tačiau atsitiesė ir itin lygioje kovoje įveikė kaimyninę Joniškio komandą “Sidabra” bei pakilo į 3 vietą 12 komandų čempionate.
I lygos vyrų komanda Kelmėje pasiekė 2 nelengvas pergales ir yra patenkinti tuo, kaip klostosi sezonas.
AB „Akmenės cementas“ komanda patyrę vieną pralaimėjimą, pasiekę lygiasias bei iškovoję pergalę taip pat išlaiko gerą formą.
3 lygos “Mažoji raketė 2 ir 3” komandos po kartą laimėjo, pralaimėjo, sužaidė lygiosiomis ir ruošiasi kitam po mėnesio vyksiančiam turui.
Abiturientams linkiu sėkmingai ruoštis mokyklos, vairavimo egzaminams bei rezultatų, kurie džiugintų ir jus, ir gimtąjį Akmenės kraštą! Daugiau nuotraukų