NAUJOS ISTORIJOS PRADŽIA

Kažkam pirmi žingsniai, prisilietimai bei pažintis su sportu. Kažkam išugdytas įprotis būti fiziškai aktyviam. Yra tokių, kurie sporto dėka jautė vidinį pasididžiavimą galėdami atstovauti Akmenės rajonui. Daug neužmirštamų nuotraukose ir prisiminimuose likusių pergalių, pralaimėjimų ir emocijų.
NAUJOSIOS AKMENĖS SPORTO RŪMAI pastatyti 1973 m. skaičiuoja savo paskutines gyvavimo dienas. Turbūt, dar nuo 2008 m., kada Akmenės rajono savivaldybė įsigijo šį pastatą iš AB Akmenės cementas, buvo tyliai ir garsiai svajojama apie mūsų rajono sporto rūmų rekonstrukciją. Lankėsi daug įvairių valdžios atstovų. Beveik visi žadėjo…
Spalio 27 d. pasirašyta rangos darbų sutartis pastato – sporto rūmų (1U3p), kiemo aikštelės (b1), Žemaitijos g. 2, Naujoji Akmenė, rekonstravimo darbai.
Dabartinis pastato valdytojas Akmenės rajono sporto centras šiuose sporto rūmuose stabdo veiklą. Administracija keliasi į Naujosios Akmenės Ramučių gimnaziją, treniruoklių salė duris atvers sporto centrui priklausančioje bokso salėje (Nepriklausomybės al. 17B, Naujoji Akmenė). Dalis varžybų bus vykdomos Saulėtekio progimnazijai priklausančioje pradinės mokyklos sporto salėje ir Ventos gimnazijos sporto salėje (kada bus pabaigta ten prasidėjusi renovacija).
Tikimės, kad rangos darbai bus įgyvendinti per numatytą 24 + 6 mėnesių laikotarpį ir senojo pastato liks tik šilti prisiminimai.
Sporto rūmai pasikeis neatpažįstamai. Baseinas su pirčių ir srovinių vonių zona, treniruoklių salė, universali jogos ir aerobikos salė, kavinė, aplinka su mažąja architektūra. Visa tai taps ne tiks sporto traukos centru, bet ir sveikatinimo, reabilitacijos ar laisvalaikio praleidimo vieta.
Nerimaujančius galime nuraminti. Mėsos turėsite kus nusipirkti. Šalia esančio prekybos centro sporto rūmų rekonstrukcija nepalies.