Naujaakmenietės tapo Lietuvos rajonų jaunių vicečempionėmis

2019 m. lapkričio 24 dieną Telšiuose vyko Lietuvos rajonų jaunių (iki 18 metų) komandinis stalo teniso čempionatas, kuriame varžėsi 8 merginų ir 10 vaikinų komandos. Šiame čempionate dalyvavo Akmenės rajono sporto centro auklėtiniai: merginų grupėje – Karolina Kuznecova, Gabrielė Strodomskytė ir Karolina Grigaitė, vaikinų grupėje – Aleksandras Norbutas, Tomas Norgėla ir Jokūbas Zaveckis. Šiame čempionate Akmenės rajono sporto centro auklėtinės merginos iškovojo 2 vietą. Šį kartą tapti čempionėmis joms kelią pastojo pasistiprinusi Mažeikių r. komanda, prieš kurią pralaimėjome 1:3 rezultatu. Įveikėme šias komandas: Jonavos r. 3:1, Vilkaviškio r. 3:1, Telšių r. 3:0 ir labai įtemptoje kovoje Šalčininkų r. 3:2. Merginų komandų vietos pasiskirstė taip: 1 v. Mažeikių r., 2 v. Akmenės r., 3 v. Jonavos r., 4 v. Šalčininkų r., 5 v. Vilkaviškio r., 6 v. Joniškio r., 7 v. Telšių r., 8 v. Alytaus m. Vaikinų grupėje mūsiškiams sekėsi kukliau, jie iškovojo 8 vietą, nors galimybę iškovoti aukštesę poziciją tikrai turėjo. Mūsiškiai įspūdingai sužaidė prieš stiprius varžovus iš Šalčininkų r., jiems pralaimėjome 2:3 rezultatu. Taip pat lygioje kovoje nusileidome Širvintų r. 1:3, Alytaus m. 1:3 ir lengvoje kovoje pralaimėjome prieš Mažeikių r. 1:3, Vilkaviškio r. 0:3 ir laimėjome prieš Joniškio r. 3:0. Vaikinų komandų vietos pasiskirstė taip: 1 v. Mažeikių r., 2 v. Šalčininkų r., 3 v. Jonavos r., 4 v. Telšių r., 5 v. Širvintų r., 6 v. Alytaus m., 7 v. Vilkaviškio r., 8 v. Akmenės r., 9-10 v. Joniškio r. ir Ukmergės r. Akmenės rajono sporto centro auklėtinės pateko į 2020 metais sausio mėnesį vyksiantį Lietuvos jaunių (iki 18 metų) komandinį stalo teniso čempionatą, kuriame varžysis 10 pajėgiausių Lietuvos merginų komandų. Daugiau nuotraukų