IŠAIŠKINTI GERIAUSI 2022 METŲ STALO TENISININKAI

2022 metų vasario 26 dieną „Saulėtekio“ progimnazijos sporto salėje po dviejų metų pertraukos įvyko Akmenės rajono suaugusiųjų asmeninių, dvejetų ir mišrių dvejetų stalo teniso pirmenybės. Tapti 2022 m. pajėgiausiu Akmenės rajono stalo teniso žaidėju panoro 23 sportininkai, iš jų 17 vyrų-vaikinų ir 6 moterys bei merginos.
Per varžybų atidarymą žodį tarė Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“ pirmininkė Loreta Avelienė, kuri pasidžiaugė atsiradusia galimybe organizuoti šias varžybas ir palinkėjo žaidėjams gražių taškų ir pergalių.
Moterų asmeninės varžybos vyko rato sistema. 2022 m. pajėgiausiomis rajono stalo tenisininkėmis tapo: 1 v. Gabrielė Strodomskytė, 2 v. Karolina Kuznecova ir 3 v. Loreta Avelienė.
Vyrams asmeninės varžybos buvo vykdomos 2 minusų sistema, išaiškinant visas vietas. Šių metų čempionu tapo Gintautas Adomaitis, kuris yra pajėgiausias Akmenės rajono stalo tenisininkas, užimantis 90 vietą Lietuvos vyrų reitinge iš 1452 žaidėjų. 2 vietą laimėjo Mantas Liachauskas, 3 vietą – Gintautas Bezaras.
Merginų dvejetų varžybose nugalėjo Karolina Kuznecova ir Gabrielė Strodomskytė, 2 vietą laimėjo Loreta Avelienė ir Viktorija Rašinskytė, 3 vietą užėmė Stefa Brasienė ir Vita Guginytė.
Vyrų dvejetuose dalyvavo 8 poros, kurios žaidė vieno minuso sistema, išaiškinant 1-3 vietas. 1 vieta atiteko Gintautui Adomaičiui ir Antanui Budžiui, 2 vieta – Vytautui Gedžiui ir Gintautui Bezarui, o 3 vietą iškovojo Tomas Norgėla ir Jokūbas Zaveckis.
Mišrūs dvejetai vyko taip pat vieno minuso sistema, išaiškinant 1-3 vietas: 1 v. Karolina Kuznecova ir Gintautas Adomaitis 2 v. Gabrielė Strodomskytė ir Mantas Liachauskas, 3 v. Loreta Avelienė ir Gintautas Bezaras.
Asmeninių pirmenybių nugalėtojai buvo apdovanoti taure, medaliu, diplomu ir dovanų kuponu, prizininkai –diplomais ir medaliais bei dovanų kuponais. Dvejetų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, prizininkai – diplomais ir medaliais. Jauniausio žaidėjo prizas atiteko Mantui Kontrimui, kuris kovo mėnesį švęs 12-ąjį gimtadienį.
Dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems šiose pirmenybėse. Daugiau nuotraukų