Futbolo fiesta tarp 16 komandų

Praėjusį šeštadienį, balandžio 30d., Naujosios Akmenės dirbtinės dangos stadione, vyko tikra futbolo fiesta! 16 komandų, iš aštuonių Lietuvos miestų, atvyko į Naująją Akmenę išbandyti savo jėgų, pasivaržyti su bendraamžiais, susipažinti ir gerai praleisti laiką futbolo aikštelėje.
Jau nuo 10:00 val. ryto, stadione pasirodė pirmieji jaunieji futbolininkai, kurie nedrąsiai, lydimi tėvelių, užlipo ant stadiono dangos. Iki 11:00 val. stadionas jau buvo pilnas. Teisėjų švilpukams paskelbus pirmųjų rungtynių pradžią, futbolo šventė prasidėjo!
Viso turnyro metu, vienu laiku stadione žaidė aštuonios komandos. Komandos buvo suskirstytos į A ir B lygius. Kiekviename lygyje buvo po aštuonias komandas, kurios buvo suskirstytos į grupes po 4. Kiekviena komanda sužaidė po tris grupės rungtynes ir papildomas rungtynes, su kitos grupės komanda.
Turnyro metu netrūko atkaklios kovos, džiaugsmo mušant įvarčius ir tėvelių palaikymo šūksnių. Vienoms komandos sekėsi puikiai, kitoms, ne visai taip kaip norėtųsi. Buvo ir liūdesio akimirkų. Buvo nusivylimų ir ašarų. Tai ta dalis kelio, kurios niekas nenori patirti, bet tik taip mes augame. Taip mes tobulėjame, mokomės įveikti sunkumus ir tampame stipresniais.
Turnyro pabaigoje, visos komandos buvo apdovanotos atminimo medaliais. Komandų geriausi žaidėjai, asmeniniais prizais.
Atsiimant medalius, vaikai galėjo paskanauti rėmėjo Kavinė – viešbutis „Naujoji Akmenė“ dovanota saldžia dovana – dviem dėžėm spurgų! Rėmėjas pasirūpino ir tėveliais. Ant stalo jų laukė kavos aparatas su karšta kava.
Turnyro metu, vaikai energiją atstatinėjo prie mūsų tėvelių paruošto vaišių stalo. Prie stalo rikiavosi ir kitų miestų tėveliai smaližiai. 🙂
Kad neapsalstų „dūšia“, visi svečiai buvo vaišinami nuostabia mūsų rėmėjų ARBATOS ŠYPSENA arbata.
Visi dalyvavę futbolo šventėje turbūt sutiks, kad labai didelę dovaną padovanojo, mus visus šildžiusi Saulė! 🙂 Oras buvo puikus!
Ačiū visų komandų treneriams, kurie atvyko į turnyrą.
Ačiū tėvams kurie lydėjo vaikus, kurie atvyko palaikyti, dalyvavo šventėje ir įkvėpė mūsų jaunuosius futbolininkus.
Ačiū rėmėjams, kurie tiki, pasitiki ir prisideda.
Ačiū teisėjams. Daugiau renginio akimirkų