TURININGAS PENKTADIENIO VAKARAS SU FUTBOLU

2022-05-20 Naujosios Akmenės dirbtinės dangos stadione vyko ŠEIMŲ FUTBOLO TURNYRAS 3X3.
Smagu, kad dalyvavo net 15 šaunių šeimų su palaikymo komandomis.
Ši diena visus lepino ne tik gražiu oru, bet ir puikiomis nuotaikomis. Labai smagu matyti tėvus ir senelius žaidžiančius kartu su vaikais, pasirodo nėra taip lengva, kaip atrodo iš žiūrovų pozicijos.
Po turnyro dalyviai buvo maloniai pavargę, tačiau rungtynių metu netrūko daug juoko ir gerų emocijų.
Visiems komandų dalyviams įteikti dalyvio atminimo medaliai. Susumavus visus rezultatus, daugiausiai tarškų surinkusios šeimos , apdovanotos atminimo taurėmis.
Nugalėtojais tapo GIRDŽIUKŲ komanda;
II-ąją prizinę vietą iškovojo FK AKMENĖ komanda;
III- iąją prizinę vietą laimėjo komanda BARCELONA.
Teisėjų sprendimu, atminimo prizais apdovanoti trys geriausi šeimų futbolo turnyro žaidėjai:
vaikų tarpe- Austėja Pociūtė (komanda Pociai);
mamų tarpe- Skaistė Norvaišienė (komanda Numeris 13);
tėčių tarpe- Rimvydas Žilaitis (komanda Trys Eržilai).

“Skuodo miesto savivaldai 450”

Gegužės 22 dieną, Akmenės U13 komanda dalyvavo turnyre “Skuodo miesto savivaldai 450” paminėti. Iškovota III vieta. Ne pilnos sudėties atvykę jaunieji krepšininkai po atkaklios kovos nusileido Skuodo komandai, ir išbandė savo jėgas su aukščiausiame divizione žaidžiančia Palangos komanda, prieš kurią taip pat buvo patirtas pralaimėjimas. Tačiau tai buvo puiki patirtis, viskas dar prieš akis, judame toliau!
Snaiperio konkurso nugalėtojas, įveikęs net keletą metų vyresnius varžovus – Akmenės SC žaidėjas Nerijus Kriaučiūnas! Daugiau nuotraukų

Tradicinis bėgimas „Europos dienai paminėti“

Gegužės 11 dieną įvyko tradicinis bėgimas „Europos dienai paminėti“. Gražus oras priviliojo gausybę dalyvių. Renginyje dalyvavo virš 200 bėgikų. Šventė prasidėjo sveikatingumo ratu, kuriame galėjo apeiti, apvažiuoti, ar apibėgti Rasos tvenkinį (485 m). Varžybos vyko įvairioms amžiaus grupėms su skirtingomis distancijomis:
Amžius neribojamas – sveikatingumo ratui (apeiti, apibėgti, apvažiuoti) – 485 m.
2015 m. gim. ir jaun. – mergaitėms, berniukams – 250 m.
2013-2014 m. gim.– mergaitėms, berniukams – 485 m.
2011-2012 gim. m. – mergaitėms, berniukams – 485 m.
2009-2010 gim. m. – mergaitėms, berniukams – 485 m.
2005-2008 gim. m. – mergaitėms, berniukams – 970 m.
2004 gim. m. ir vyr. – merginoms, moterims ir vaikinams, vyrams – 1455 m.
Visi dalyvavę bėgikai gavo atminimo medalį, kiekvienos grupės nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, prizininkai – medaliais, o jauniausias ir vyriausias renginio dalyvis – statulėlėmis.
Nuoširdžią padėką skiriame šio renginio savanoriams, kurie prisidėjo savo pagalba rengiant ir vykdant šį tradicinį bėgimą. Ačiū Jums. Daugiau nuotraukų

ŠEIMŲ KREPŠINIO TURNYRAS 3×3

Gegužės 18 diena padovanojo bene šilčiausią ir gražiausią dieną šiemet kol kas, na o šeimų krepšinio turnyro dalyviai tą dieną mums įteikė daug jaukių ir smagių emocijų!🥰🎉
💯 Šioje krepšinio šventėje kuri buvo skirta paminėti taip pat Lietuvos krepšinio 100-mečiui, susirinko, net 14 skirtingų šeimų , su gausiomis savo palaikymo komandomis!👨‍👩‍👧‍👦
Nors šio turnyro devizas ir buvo, kad svarbiausia – dalyvauti, tačiau privalome išskirti ir šeimų komandas nugalėtojas bei paminėti individualių apdovanojimų laureatus.
BAUDŲ METIMŲ KONKURSO NUGALĖTOJAS – Aistis Momkauskas!🏅
✅KARAVANO KONKURSO NUGALĖTOJAS – Linas Vėlavičius!🏅
✅ĮGŪDŽIŲ KONKURSO NUGALĖTOJAS – Tomas Švažas!🏅
✅JAUNIAUSIAS TURNYRO DALYVIS – Adas Krušinskas!🏅
✅VYRIAUSIAS TURNYRO DALYVIS – Povilas Noreikis!🏅
🏀3×3 Šeimų turnyro 3 vieta‼️
NOREIKIŲ KOMANDA!🥉🥉🥉
4. Povilas Noreikis
🏀3×3 Šeimų turnyro 2 vieta‼️
ŠVAŽŲ KOMANDA!🥈🥈🥈
2. Jonas Švažas
3. Mantas Švažas
4. Tomas Švažas
🏀3×3 Šeimų turnyro 1 vieta‼️
WELL (Vėlavičiai) KOMANDA!🥇🥇🥇
1. Saulius Vėlavičius
2. Linas Vėlavičius
3. Justinas Vėlavičius
Visi laureatai apdovanoti taurėmis bei medaliais, o visi dalyviai atminimo medaliais bei įvairiais prizais iš loterijos žaidimo!🎰🏆🏅🎁 Daugiau nuotraukų

Svečiuose Radviliškio futbolininkai

Šiandien mūsų vyriausieji auklėtiniai dalyvavo Šiaulių apskrities U-14 „Citmos“lygoje, kurioje priėmė svečius iš Radviliškio. Varžybos buvo žaidžiamos iš dviejų kartų, nes pirmąjį susitikimą teko atkelti dėl nepalankios COVID situacijos.
Galutiniai varžybų rezultatai :
Akmenės SC 1:7  Radviliškio ŠSPC
Akmenės SC 3: 1  Radviliškio ŠSPC
Čempionatas eina į pabaigą, tad stengsimės atiduoti visas jėgas.

Šiaulių rajono 3×3 Lietuvos krepšinio 100 – mečio paminėjimas

Gegužės 14d, Akmenės rajono ivairių amžiaus grupių krepšinio atstovai dalyvavo Šiaulių rajono 3×3 Lietuvos krepšinio 100-mečiui paminėti turnyre, kuriame visos mūsų komandos grįžo su apdovanojimais!🏅
U11 amžiaus grupė – 2 vieta!🥈🥈🥈
KOMANDA: AKMENĖ U11
Aistis Momkauskas
Nerijus Kriaučiūnas
Tomas Švažas
Neilas Sakavičius
U15 amžiaus grupėje -2 vieta! 🥈🥈🥈
KOMANDA: AKMENĖ U13
Faustas Pienis
Kajus Kazlauskas
Grantas Veinberger
Emilis Petrošius
U15 MERGINŲ GRUPĖ: 2 vieta! 🥈🥈🥈
KOMANDA: PATRIOTĖS U15 (komandos debiutas)
Greta Pudžimytė
Urtė Vaičiūtė
Ugnė Mančiūtė
Agnė Birontaitė
MOTERŲ GRUPĖ: 1 vieta 🥇🥇🥇
KOMANDA: PATRIOTS
Liveta Novogreckytė
Kornelija Šiliūtė
Augustė Jadenkutė
Agnė Birontaitė
VAIKINŲ GRUPĖ U19 – 1 vieta 🥇🥇🥇
VYRŲ GRUPĖ – 3 vieta 🥉🥉🥉
KOMANDA: PATRIOTS
Arminas Baliulis
Justas Veignorius
Emilijus Andrijaitis
Martynas Gedutis

Sportiška diena

2022 m. gegužės 11 d. jaunieji SC futbolininkai, išbandę savo vikrumą ir ištvermę tradiciniame bėgime ,,Europos dienai paminėti” , susitiko dirbtinės dangos stadione, kuriame vyko Akmenės rajono sporto centro auklėtinių gimusių 2009 ir jaunesnių 1×1 FUTBOLO TURNYRAS.
Išaiškinti laimėtojai :
Vyresniųjų tarpe laimėjimus iškovojo:
Robertas Deimantas;
🥈Rėjus Vilimas;
🥉Dovas Pocius.
Mažiausiųjų tarpe:
🥇Eimantas Dumsevičius;
🥈Nojus Norvaišas;
🥉Emilis Kasparas.

Futbolo fiesta tarp 16 komandų

Praėjusį šeštadienį, balandžio 30d., Naujosios Akmenės dirbtinės dangos stadione, vyko tikra futbolo fiesta! 16 komandų, iš aštuonių Lietuvos miestų, atvyko į Naująją Akmenę išbandyti savo jėgų, pasivaržyti su bendraamžiais, susipažinti ir gerai praleisti laiką futbolo aikštelėje.
Jau nuo 10:00 val. ryto, stadione pasirodė pirmieji jaunieji futbolininkai, kurie nedrąsiai, lydimi tėvelių, užlipo ant stadiono dangos. Iki 11:00 val. stadionas jau buvo pilnas. Teisėjų švilpukams paskelbus pirmųjų rungtynių pradžią, futbolo šventė prasidėjo!
Viso turnyro metu, vienu laiku stadione žaidė aštuonios komandos. Komandos buvo suskirstytos į A ir B lygius. Kiekviename lygyje buvo po aštuonias komandas, kurios buvo suskirstytos į grupes po 4. Kiekviena komanda sužaidė po tris grupės rungtynes ir papildomas rungtynes, su kitos grupės komanda.
Turnyro metu netrūko atkaklios kovos, džiaugsmo mušant įvarčius ir tėvelių palaikymo šūksnių. Vienoms komandos sekėsi puikiai, kitoms, ne visai taip kaip norėtųsi. Buvo ir liūdesio akimirkų. Buvo nusivylimų ir ašarų. Tai ta dalis kelio, kurios niekas nenori patirti, bet tik taip mes augame. Taip mes tobulėjame, mokomės įveikti sunkumus ir tampame stipresniais.
Turnyro pabaigoje, visos komandos buvo apdovanotos atminimo medaliais. Komandų geriausi žaidėjai, asmeniniais prizais.
Atsiimant medalius, vaikai galėjo paskanauti rėmėjo Kavinė – viešbutis „Naujoji Akmenė“ dovanota saldžia dovana – dviem dėžėm spurgų! Rėmėjas pasirūpino ir tėveliais. Ant stalo jų laukė kavos aparatas su karšta kava.
Turnyro metu, vaikai energiją atstatinėjo prie mūsų tėvelių paruošto vaišių stalo. Prie stalo rikiavosi ir kitų miestų tėveliai smaližiai. 🙂
Kad neapsalstų „dūšia“, visi svečiai buvo vaišinami nuostabia mūsų rėmėjų ARBATOS ŠYPSENA arbata.
Visi dalyvavę futbolo šventėje turbūt sutiks, kad labai didelę dovaną padovanojo, mus visus šildžiusi Saulė! 🙂 Oras buvo puikus!
Ačiū visų komandų treneriams, kurie atvyko į turnyrą.
Ačiū tėvams kurie lydėjo vaikus, kurie atvyko palaikyti, dalyvavo šventėje ir įkvėpė mūsų jaunuosius futbolininkus.
Ačiū rėmėjams, kurie tiki, pasitiki ir prisideda.
Ačiū teisėjams. Daugiau renginio akimirkų

Savaitgalis Telšiuose

Savaitgalį, Akmenės rajono sporto centro futbolininkai, viešėjo Telšiuose.
Nors oras nedžiugino, stingdė rankas ir kojas, turnyras pritraukė daugybę komandų, tarp kurių savo jėgas turėjo progą išmėginti ir mūsų rajono vaikai.
Jaunieji futbolininkai gavo reikalingų pamokų, patys demonstravo savo įgūdžius. Netrūko kovos, gražių įvarčių ir emocijų.
Tai buvo puiki repeticija prieš šios savaitės čempionato rungtynes.
Kaupiame patirtį ir einame išsikeltų tikslų link!

GEROS EMOCIJOS PILDANT ŽINIŲ BAGAŽĄ

Balandžio 20-ą dieną Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centre vyko kvalifikacijos tobulinimo seminaras ,,Optimali pramankšta ir atvėsimas“.
Seminare dalyvavo ir naujų žinių pasisėmė Akmenės rajono ugdymo įstaigų, sporto klubų mokytojai ir treneriai, taip pat sulaukėme kolegų iš Mažeikių SM ir Kuršėnų SM.
Įdomų ir naudingą seminarą vedė Andrius Norkus- regbio klubo ,, BaltRex-Šiauliai“ fizinio rengimo treneris, socialinių mokslų daktaras.
Seminaras prasidėjo teorinėmis žiniomis apie tinkamą pramankštą ir jos svarbą, aptarta pramankštos ir atvėsimo reikšmė fizinio ugdymo užsiėmimuose, dalyviai susipažino su RAMP IR FIFA 11 + pramankštų protokolais ir daug kitų įdomybių.
 Antroji seminaro dalis- praktiniai išklausytos teorinės dalies panaudojimo fizinio ugdymo procese pavyzdžiai. Daugiau nuotraukų