Lietus neišgąsdino bėgikų

Rudens lietingą penktadienį jau XXIX kartą bėgikai rinkosi į tradicinį bėgimą “Simono Daukanto takais”. Oras neatbaidė dalyvių bėgti- susirinko iki 150 bėgikų. Dalyviai buvo suskirstyti į amžiaus grupes, jų buvo septynios:
2011 gim. m. ir jaun. – mergaitėms – 500 m., berniukams – 500 m.
2009-2010 m. gim. – mergaitėms – 500 m., berniukams – 1000 m.
2007-2008 m. gim. – mergaitėms – 1000 m., berniukams – 1500 m.
2004-2006 m. gim. – merginoms – 1000 m., vaikinams – 2000 m.
2003 m. gim. ir jaun. – merginoms ir vaikinams – 8.2 km.
2002 – 1980 gim. m. – moterims ir vyrams – 8.2 km.
1979 gim. m. ir vyresni – moterims ir vyrams – 8.2 km.
(Rezultatus matysite suvestinėje)
Bėgimo metu išrinkti ir apdovanoti jauniausia (-ias) ir vyriausia (-ias) bėgimo dalyviai. Jais tapo : Tėja Venberger, Aristinas Goncerauskas, Dalia Lukošienė, Vytautas Ruškys.
Bėgimo dalyviai, savanoriai apdovanoti atminimo medaliais. Prizininkai apdovanoti medaliais, pirmų vietų nugalėtojai specialiais prizais.
Už pagalbą vykdant tradicinį bėgimą „Simono Daukanto takais” dėkojame: Papilės Simono Daukanto gimnazijos kūno kultūros mokytojui- renginio vyr. teisėjui R. Dauniui, Papilės seniūnei J. Šiurkuvienei, Akmenės rajono visuomenės sveikatos biurui, kavinei-sodybai „Viliošiai“ už arbatą renginio metu.
Renginys finansuotas įgyvendinant Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą “Judėjimas sveikata. Daugiau nuotraukų

Iš Panevėžio – rausvais ir džiaugsmo pilnais žandais!

„Citma“ U-10 pirmenybėse, Akmenės rajono sporto centro komanda, pasiekė dar vieną pergalę. Išvykoje, rezultatu 8:5, įveikė FA „Panevėžys“ komandą. Tuo pačiu metu vyko ir draugiškos rungtynės, kuriose žaidė šiais metais prisijungę jaunieji futboloninkai ir futbolininkės, bei mažiau varžybinės patirties turintys bendraamžiai. Įvarčių gausa pažymėtose rungtynėse pergalė šventė mūsų auklėtiniai. Rezultatas – 10:4.
Džiugiomis nuotaikomis keliaujame namo!
Palaikyk! Prisijunk! Būk kartu!

Sezono startas pažymėtas pergale

Pirmąsias, Šiaulių apskrities U-10 ir U-12 „Citma“ lygos rungtynes, mūsų jaunieji futbolinkai žaidė Joniškyje. Abejose rungtynėse, Akmenės rajono sporto centro komandos auklėtiniai, nuo pirmų minučių dominavo aikštėje ir užtikrintais rezultatais 6:0, 6:0, šventė pergales.
U-10 (2012- 2013 m.) komanda, jau pirmąją kėlinio minutę, pirmųjų rungtynių jaudulį panaikino, puikus, Neilo Girdžiaus įvartis. Apsukų nemažinę akmeniškiai dar ne kartą grąsino varžovų vartams, bet antrasis įvartis krito tik kėlionio viduryje, savo antrąjį įvartį pelnė, Neilas Girdžius. Nors akmeniškiai turėjo dar ne vieną progą, pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 2-0. Po pertraukas vaizdas aikštelėje nesikeitė ir iki rungtynių pabaigos, Akmenės rajono sporto centro futbolininkai, pridėjo dar keturis įvarčius. Dviem įvarčiais pasižymėjo, Rėjus Mačius, po įvartį pridėjo Goncerauskas Aristinas ir Danielis Staniulis.
Džiaugiamės sezono startu ir kviečiame rajono bendruomenę domėtis ir palaikyti mūsų rajono jaunuosius futbolininkus.
Kitas, Šiaulių apskrities „Citma“ lygos rungtynes, Akmenės rajono sporto centro auklėtiniai žais rugsėjo 10 d. Naujojoje Akmenėje.

STALO TENISININKAI GRĮŽO SU MEDALIAIS ir NAUJOMIS PAŽINTIMIS

Jau namie ir galime apžvelgti mūsų dalyvavimą Rugpjūčio 26-29 d. Lenkijoje vykusiame tarptautiniame stalo teniso turnyre “Minicup Dzonkow 2021”. Jame dalyvavo daugiau nei 300 sportininkų iš 5 šalių.
Asmeninėse, dvejetų ir komandinėse rungtyse kartu ir atskirai varžėsi Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija moksleiviai Kajus Tarbiejevas, Jokūbas Zaveckis, Karolina Kuznecova bei nauja komandos narė Sabina Musajeva iš Latvijos.
Po pertraukos į stalo tenisą grįžę Kajus ir Jokūbas nepraleido šios galimybės ir dėl to labai džiaugiasi. Vaikinai, pasiekę keletą pergalių ir atradę naujų pažinčių sako, kad jiems ši tarptautinė patirtis itin naudinga.
Karolinai ir Sabinai, kartu susitikusioms ir jėgas sujungusioms pažįstamoms stalo teniso draugėms pavyko iškovoti ne vieną pergalę.
Jau pirmą vakarą laimėta bronza. dvejetų rungtyje, o vėliau Sabinai pavyko nukeliauti net iki pat finalo, kuriame užsikabino sidabro medalį.
Paskutinę varžybų dieną Sekmadienį finalinį komandinės rungties susitikimą merginos pradėjo atsilikdamos 0:2, bet atsitiesė, laimėjo kitus tris ir tapo čempionėmis!
Lenkijoje nebuvome vieninteliai lietuviai. Varžybose taip pat dalyvavo Telšių sporto ir rekreacijos centras sportininkai. O ne vieną medalį iškovojęs Vilniaus sporto mokykla „Tauras“ auklėtinis Ignas Šišanovas metams lieka treniruotis WOSiR Drzonków sporto centre, žais I-oje Lenkijos lygoje ir mokslus Lietuvoje toliau tęs nuotoliniu būdu.
Išvyka į tarptautinį turnyrą moksleiviams suteikia galimybę pabendrauti su įvairių šalių bendraamžiais, o treneriams su kolegomis apsikeisti žiniomis bei naudinga patirtimi.
Sakom didelį AČIŪ Akmenės rajono sporto centrui bei Akmenės rajono stalo teniso klubas „Mažoji raketė“ už palaikymą įgyvendinant mūsų iniciatyvas. Daugiau nuotraukų

Antroji diena Lenkijoje tarptautiniame čempionate

Šis tarptautinis turnyras vyksta Olimpiniame sporto centre WOSiR Drzonków, kuriame kultivuojamos tokios sporto šakos kaip jodinėjimas, lauko ir stalo tenisas, plaukimas, fechtavimasis, šaudymas, tinklinis.Vakar Karolinos ir Sabinos dvejetas Open tipo dvejetų rungtyje pateko tarp 8 stipriausių turnyro porų.
Jokūbo Zaveckio ir Kajaus Tarbiejevo duetas savo pasirodymą baigė grupės etape.
Šįryt prasidėjusioje komandinėje rungtyje Sabina ir Karolina pogrupyje laimėjo 2 susitikimus iš 3 žaistų ir rytoj tęs žaidimą savo grupėje.
Kajus ir Jokūbas spėjo sužaisti net 5 komandinius susitikimus. Daug aukšto meistriškumo žaidėjų, daug žaidimo – čia SMAGU. Daugiau nuotraukų

Tarptautinis turnyras “Mini Dzonkow Cup 2021” Lenkijoje

Jungtinė Akmenės ir Telšių sporto ir rekreacijos centras🏓 delegacija po ilgos kelionės rugpjūčio 26 d. atvyko į Lenkijoje šįvakar prasidėjusį tarptautinį turnyrą “Mini Dzonkow Cup 2021”.
Kovingą dvasią stengsimės išlaikyti iki pat Sekmadienio!
Dėkoju Akmenės rajono stalo teniso klubas „Mažoji raketė“ bei Akmenės rajono sporto centrui už palaikymą keliant moksleivių meistriškumą bei galimybę kaupti tarptautinę patirtį. Daugiau nuotraukų

Atlikome daugiau nei 650 000 žingsnių

Tęsdami vaikų socializacijos projekto “Vasarokime sportuodami” veiklas, trečiąją dieną pradėjome Naujosios Akmenės kultūros rūmuose. Visuomenės sveikatos biuro specialistų dėka pagilinome žinias apie žalingų įpročių keliamas rizikas žmogaus organizmui ir aplinkai.
Linksmai šnekučiuodamiesi nepajutome kaip nužingsniavome iki Alkiškių, o iš ten autobusu pajudėjome į Menčių klinčių karjerą. Karjere išskirtinį dėmesį mums skyrė AB Naujasis kalcitas direktorius Justinas Žąsytis. Papasakojo daug įdomių faktų apie karjere vykdomą veiklą, pravedė nesenai vykdyto žygio takais bei suteikė progą pamatyti kas dedasi net 720 tonų sveriančio žingsniuojančio ekskavatoriaus viduje bei valdymo kabinoje. Tokių ekskavatorių Lietuvoje tik 4.
Jėgas atstatėme Viliošių kavinėje ir su plačiomis šypsenomis grįžome namo.
Mielos mamos, prašome Jūsų nepykti ant vaikų dėl purvinų batų. Labai jau jie pergyveno dėl jų karjero tešlynuose. Batai išsiplaus, o vaikams geros emocijos ir įveikti kilometrai atminty liks ilgam.
Rytoj visų mūsų laukia išvyka į Palangą, kurioje mums duris atvers Palangos sporto centro sporto arena ir centrinis miesto stadionas. Būsim aktyvūs ir su dar geresne nuotaika. Daugiau nuotraukų

Antroji mobilios stovyklos diena

Akmenės rajono sporto centro pedagogai su gausiu būriu moksleivių iš viso Akmenės rajono rugpjūčio 24 dieną lankėsi Joniškyje esančiuose krepšinio ir stalo teniso muziejuose.
Įdomu buvo išgirsti daug įdomių istorinių faktų apie šalį garsinusius ir vis dar garsinančius sportininkus, sužinoti kiek Olimpinių krepšinio čempionų turi Lietuva, pasimatuoti garsiausiems krepšininkams priklausiusius krepšinio marškinėlius, bei sužinoti kokią gausią stalo teniso kamuoliukų kolekciją yra sukaupęs joniškietis R. Franckaitis. Taip gera pažinti mūsų sporto istoriją!
Žagarės regioniniame parke esančioje stovyklavietėje sportinių rungčių nugalėtojams buvo įteiktos atminimo dovanos ir medaliai. Daugiau nuotraukų

MASINĖ AEROBIKOS TRENIRUOTĖ

Akmenės rajono sporto centras rugpjūčio 23 dieną Naujosios Akmenės dirbtinės vejos futbolo aikštėje masiniu renginiu pradėjo vaikų socializacijos projektą “Vasarokime sportuodami”.
Aerobikos treniruotėje dalyvavo arti 70 vaikų iš Papilės, Ventos, Akmenės ir Naujosios Akmenės. Kiek neįprastą sporto centro auklėtiniams užsiėmimą vedė sporto trenerė Ginta Urbaitiene. TARIAME NUOŠIRDŲ AČIŪ!
Įgyvendinant projektą planuojamas išvykos į Joniškyje esančius krepšinio ir stalo teniso muziejus, žygis į Menčių karjerą bei išvyka į Palangą bei to miesto sporto areną ir tarptautinius reikalavimus atitinkantį stadioną. Išvykose netrūks sportinių rungčių ir geros nuotaikos, todėl jei yra norinčių prisijungti dalyvauti tai galite padaryti susisiekę el. p sportocentras@akmene.lt arba tel. 860488698. Daugiau nuotraukų

Stalo tenisas tapo šventės renginių dalimi

2021 m. rugpjūčio 14 d. Akmenės rajono sporto centras ir Akmenės rajono stalo teniso klubo „Mažoji raketė“ sukvietė 59 stalo teniso entuziastus iš Akmenės rajono, Viekšnių, Joniškio, Mažeikių, Kėdainių ir Vilniaus į tradicinį stalo teniso turnyrą po atviru dangumi, kuris vyko Naujosios Akmenės jaunimo parke. Dalyviai varžėsi dėl Akmenės rajono sporto centro įsteigtų prizų, o renginys buvo skirtas Naujosios Akmenės miesto šventei.
Sportininkai varžėsi keturiose grupėse: „Pipirų“, „Šventės dalyvių“, „Mėgėjų“ ir „Profesionalų“. Daugiausiai dalyvių – 22 žaidė „Šventės dalyvių“ grupėje.
„Profesionalų“ grupėje nugalėjo Jonas Dvariškis (Naujoji Akmenė), antrą vietą iškovojo Karolina Kuznecova (Agluona), trečios vietos atiteko Gintautui Adomaičiui (Akmenė) ir Aleksandrui Norbutui (Kivyliai). Paguodos turnyre: 1 v. Tomas Norgėla (Naujoji Akmenė), 2 v. Mantas Liachauskas (Papilė-Vilnius), 3 v. Gintautas Šepkauskas (Kivyliai).
„Mėgėjų“ grupėje: 1 v. Ramūnas Vaičiulis (Viekšniai), 2 v. Alvydas Garbenis (Kilyliai), 3 v. Algis Jarutis (Mažeikiai) ir Rolandas Matijošius (Joniškis). Paguodos turnyro prizininkai: 1 v. Algimantas Vasiliauskas (Naujoji Akmenė), 2 v. Richard Knight (Mažeikiai), 3 v. Vita Guginytė (Naujoji Akmenė).
Šventės dalyvių“ grupėje nugalėjo Mindaugas Brasas (Naujoji Akmenė), antrąją vietą laimėjo Nijolė Verbickienė iš Mažeikių, trečiąsiais – naujaakmeniškiai Sigita Brasienė ir Viktoras Jakubauskis. Paguodos turnyro prizininkai: 1 v. Gediminas Juškevičius (Naujoji Akmenė), 2 v, Stefa Brasienė (Naujoji Amenė), 3 v. Zofija Zizienė (Mažeikiai). Justinas Vėlavičius (Naujoji Akmenė) buvo apdovanotas II paguodos nugalėto prizu.
„Pipirų“ turnyre dalyvavę visi sportininkai buvo apdovanoti prizais. I vietą laimėjo Žygimantas Brasas, ąntrąją – Tautvydas Brasas, trečiąją – Klaudijus iš Naujosios Akmenės.
Pirmą kartą turnyro metu vyko viktorina apie stalo tenisą užsienyje, Lietuvoje ir stalo teniso taisykles. Viktorinos nugalėtojai: 1 v. Rolandas Matijošius, 2 v. Greta Bosych (Joniškis), 3 v. Mantas Liachauskas.
Šauniausio žaidėjo prizą pelnė Rugilė Ulpytė iš Joniškio, o geriausio teisėjo prizu apdovanota Ieva Juškevičienė iš Naujosios Akmenės.
Dėkojame Akmenės sporto centro direktoriui Mantui Mačiui už šventės atidarymą ir nugalėtojų bei prizininkų apdovanojimus, visiems, padėjusiems ir prisidėjusiems prie sėkmingo stalo teniso šventės po atviru dangumi organizavimo bei įgyvendinimo. Daugiau nuotraukų